12 grudnia 2012

KONKURS! DO WYGRANIA MIKSERY!


Przepisy Aleksandry wspólnie z producentem kostki do pieczenia Kasia zapraszają na świąteczny konkurs!
Większość rodzin posiada swoje ulubione świąteczne ciasta lub desery - chcielibyśmy abyście się nimi z nami  podzielili.
Uruchom swoje: wyobraźnię, mikser, aparat i do dzieła!
Na adres mailowy: iga.furmanczyk@nextwebmedia.pl przysyłajcie zdjęcia i przepisy swoich popisowych słodkości. Ważne, żeby dopisać swoje imię, nazwisko, telefon i nazwę bloga (jeżeli go posiadacie). W temacie maila wpiszcie: Przepisy Aleksandry. 
Najciekawsze przepisy być może wykorzystam i opublikuję na moim blogu. 

Na zdjęciu musi znaleźć się karteczka z napisem:

 "Święta z Przepisami Aleksandry i Kasią"

Konkurs trwa od dzisiaj do 27 grudnia 2012. 

Jury wybierze dwa najciekawsze zdjęcia. Każdy ze zwycięzców otrzyma mikser firmy Kalorik.

Wyniki ogłoszę na blogu 28 grudnia 2012.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem (znajduje się pod koniec strony) konkursu, aby nie było żadnych nieporozumień. 


REGULAMIN KONKURSU KASIA NA BLOGU 

1. Organizatorem Konkursu jest : Nextweb Media Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 26A, 03-964 Warszawa.
2. Każdy Uczestnik ma prawo nadesłać dowolną/wskazaną ilość prac lub odpowiedzi konkursowych, jednakże Organizator zastrzega, iż jednej osobie może przypaść wygrana tylko jednej nagrody.
3. Po uzyskaniu akceptacji komisji kwalifikacyjnej, prace będą przekazywane komisji oceniającej (jury) , w skład której wchodzą Julia Fic, Iga Furmańczyk (przedstawiciele firmy Nextweb Media Sp. z o.o.) oraz Aleksandra Rybińska (autorka bloga http://przepisy-aleksandry.blogspot.com/)
4. Konkurs rozpoczyna się w dniu jego ogłoszenia to jest: 12.12.2012 Prace można nadsyłać do 27.12.2012 na adres mailowy iga.furmanczyk@nextwebmedia.pl
5. Wraz z pracą, Uczestnik zobowiązany będzie przesłać swoje imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy.
6. Uczestnik nadsyłając pracę, zaświadcza, że ma do niej pełne prawa.                   
7. Komisja kwalifikacyjna lub Jury może wyłączyć z uczestnictwa w Konkursie pracę, która nie będzie spełniała zasad niniejszego regulaminu
8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie http://przepisy-aleksandry.blogspot.com/ w dniu 28.12.2012r.
9. Ze zwycięzcami Konkursu Organizator skontaktuje się drogą mailową. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt Organizatora w okresie 14 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.
10. Nagrodami w Konkursie są: 2 miksery marki KALORIK model CMM1AZ o mocy max 450W . Wartość każdej nagrody to 188pln. Każdy zwycięzca otrzymuje jeden mikser. Przewidziana jest również dodatkowa nagroda pieniężne w wysokości 11,1 proc wartości nagrody na pokrycie przez Organizatora  podatku od nagrody.
11. Fundatorem nagrody jest Organizator Nagrody rzeczowe nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
12. Uczestnikiem może być tylko i wyłącznie osoba pełnoletnia. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne będzie przesłanie pisemnej zgody rodziców bądź opiekunów prawnych dotyczącej uczestnictwa w Konkursie.
13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego.

Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Unilever Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 49. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r, Nr. 101 poz. 926 z późn. zm.).
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych przedmiotowo z Konkursem, tj. w celach związanych z realizacją nagród, prowadzeniem sprawozdawczości finansowej oraz zamieszczeniem listy laureatów (imienia i miejscowości) na stronie internetowej http://przepisy-aleksandry.blogspot.com/. Administrator danych osobowych  powierzy Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Stanów Zjednoczonych 26A, 03-964 w Warszawie przetwarzanie danych osobowych  na podstawie zawartej z nim umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych.
Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny do realizacji nagrody i rozpatrzenia ewentualnych reklamacji. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługują prawa do: dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania. 

6 komentarzy:

 1. Czy jedna osoba może wysłać kilka prac w konkursie? Pozdrawiam Kasia Piątek

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja nie doczytałam, mimo że jest to napisane wielkimi literami i zrobiłam zdjęcie naszego ulubionego ciasta z karteczką "Przepisy Aleksandry" zamiast "Święta z Przepisami Aleksandry i Kasią" :(:(:( Takie zdjęcie nie może wziąsc udziału, no nie? :(:(:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Aniu, sądzę, że to nie będzie problem dla organizatorów konkursu. Ważna była karteczka, która potwierdzała, że zdjęcie wykonano specjalnie na mój konkurs. Kartka z napisem "Przepisy Aleksandry" nie pozostawia wątpliwości :). Nic się nie martw i weź udział w konkursie. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. co tam słychać? ja siedzę z synkiem...wreszcie dał mi wejść poklikać na necie ;) graliśmy w misie i inne gry, a teraz sam się bawi garażem...

   Usuń
 3. Dziękuję za odpowiedź :) Już wysyłam przepis :)

  OdpowiedzUsuń